WhatsApp Sms Onay Nedir? - Onayim.com

WhatsApp Sms Onay Nedir?


WhatsApp Sms Onay Nedir? 

 

WhatsApp sms onay hizmeti son dönemlerde herkes tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Popüler hale gelen sms onay hakkında ise pek çok soru sorulmaktadır. Bu soruların başını WhatsApp sms onay nedir sorusu almaktadır. WhatsApp sms onay hizmeti satın alan kullanıcılar sanal numaralar eşliğinde sosyal medya uygulamalarına rahatlıkla kaydolmalarını sağlamaktadır. 

 

Satın alınan whatsApp sms onay kodlarıyla alınan sanal numaralar sayesinde kullanıcılar kendi numaralarını girmeden üyelik işlemlerini halletmektedir. Sms onayını satın almak içinse birden fazla site ve uygulama mevcuttur. Uygulamalara kaydolunarak whatsApp sms onay kodu hizmetinden yararlanmak oldukça basit işlemdir. Üye olunduktan sonra siteye bakiye yüklemesi yapılarak hizmeti satın alabilirsiniz. 

 

 

 

WhatsApp Sms Onay Nasıl Yapılır?

 

Kullanıcılar özel nedenlere bağlı olarak kendi numaraları üzerinden WhatsApp uygulamasına kaydolmak istememektedir. Kendi numarası üzerinden kaydolmak istemeyen kullanıcılar ise whatsApp sms onaykodu hizmetini tercih etmektedir. Bu hizmeti sunan siteler sayesinde basit ve güvenilir biçimde onay kodu satın alarak whatsApp uygulamasını güvenilir biçimde kullanabilirsiniz. Peki whatsApp sms onay nasıl yapılır? WhatsApp sms onay kodu satın almak için şu uygulamaları izleyebilirsiniz;

 

1.Aşama : İlk öncelikle whatsApp sms onay hizmeti sunan siteler arasından güvenilir olan siteyi seçiniz.

2. Aşama : Seçtiğiniz siteden üyelik bilgilerinizi doldurarak siteye kaydolunuz. 

3. Aşama : Site içerisinde bakiye sistemi mevcut ise “bakiye” kısımına tıklayınız.

4. Aşama : Bakiye kısmından “bakiye yükle” butonuna tıkladıktan sonra size sunulan numaralar arasından seçim yapınız.

5. Aşama : Numara seçimi yaptıktan sonra ödeme işleminizi tamamlayınız. (Ödeme işlemlerinin tamamen gerçekleştiğine emin olunuz. Ödeme aşamasında herhangi bir siteye veya uygulamaya girmeyiniz.) 

6. Aşama : Bakiye yüklemesi yapıldıktan sonra ülke seçimini yapınız. 

7. Aşama : Ülke seçimi yapıldıktan sonra sahte bir numaraya sahip olacaksınız. 

8. Aşama : Seçtiğiniz ve satın aldığınız numarayı WhatsApp uygulaması üzerinden “numara” bölümüne yazınız ve doğrulama kodu talep ediniz.

9. Aşama : Siteye dönerek satın aldıklarım butonuna tıklayınız. Karşınıza satın aldığınız numaraya gelen doğrulama kodu çıkacaktır.

10. Aşama : Karşılaştığınız doğrulama kodunu WhatsaApp uygulamasından istenilen bölüme yazınız. kodu girdikten sonra işleminiz tamamlanmış olacaktır. 

 

 

 

WhatsApp Sms Onay Avantajları 

 

WhatsApp gibi çevrimiçi uygulamalarında çoğu kişi numaralarını paylaşmak istememektedir. Bunun yerine ise internet üzerinden kurulan sitelerden whatsApp sms onay kodu hizmeti satın almaktadırlar. WhatsApp sms onay Kodları hizmeti sunan kişiler kullanımlara fake numara oluşturmaktadır. Bu numaralar kullanıcılar için hiçbir tehlike arz etmemektedir. Aksi halde kullanıcılara oldukça fazla avantaj sunmaktadır. Peki whatsApp sms onay hizmetinden yararlanan kişiler hangi avantajları elde etmiş olur? WhatsApp sms onay satın alan kişiler şu gibi avantajlardan yararlanmış olur; 

 

• Kendi numarasını kullanmadan whatsApp kullanmak isteyen kişilere sms onay hizmeti oldukça fazla avantaj sağlar. Kullanıcı kendi kişisel numarasını kullanmayarak sms onay hizmetinden yararlanarak whatsApp profili oluşturabilir. 

• WhatsApp sms onay hizmetini satın alan kişi whatsApp üstünden istediği kadar görüntülü/sesli arama ya da mesajlaşma işleminden yararlanır.

• WhatsApp sms onay hizmeti kapsamında bulunan numaralar tamamen sitenin kendi oluşturduğu ve güvenle kullanıcılara sunduğu numaralardır. Kullanıcı satın aldığı numara kapsamında güvenle mesajlaşabilir. Kişilerin mesajlarına ya da aramalarına erişim oluşmamaktadır.

• Kullanıcılar whatsApp sms onay hizmeti sayesinde bir değil birden fazla whatsApp profili oluşturabilir. 

 

 

WhatsApp Sms Onay Fiyatları 

 

WhatsApp sms onay hizmetinden yararlanan kişilerin merak ettiği konulardan birisi ise sms onay fiyatları olmaktadır. WhatsApp sms onay fiyatları sabit olmamakla beraber siteden, siteye değişkenlik göstermektedir. Her site whatsApp sms onay fiyatları için ekonomik fiyat politikası belirleyerek müşterilerine sunmaktadır. 

 

Her site kapsamında alınacak whatsApp sms onay paketleri müşteri bütçesini almayacak ekonomik rakamlarla mevcut olmaktadır. WhatsApp sms onay hizmetinin fiyatında farklı bir etken ise ülke kodu olmaktadır. Her ülke koduna göre farklı fiyatlar sunulmaktadır. 

 

 

 

WhatsApp Sms Onay Güvenilir Mi?

 

İnternet dünyası kapsamında istenilen bilgiye hızlıca erişmek mümkündür. Bu nedenle kullanıcılar kendi güvenliğini önemseyerek whatsApp gibi çevrimiçi uygulamalarda kendi kişisel bilgilerini vermemeye gayret göstermektedir. Özellikle numarasını vermek istemeyen kullanıcılar whatsApp sms onayı hizmetinden yararlanmaktadır. Ancak kullanıcıların merak konusu ise whatsApp sms onay hizmetinin güvenilir olup olmadığıdır. WhatsApp sms onay hizmeti oldukça güvenilirdir.


12/01/2023 14:59:57

Copyright © Onayim.com -